Dovanos KRIKŠTYNOMS

Dovanos KRIKŠTYNOMS
Krikštynos - tai yra viena iš gražiausių ir reikšmingiausių mažylio švenčių. Tai ypatingas laikas, kai krikšto tėvai ir šeima švenčia vaiko pirmąjį sakramentą. Tai įsimintinas ir ypatingas momentas. Norėdami padaryti šią šventę dar gražesnę, siūlome Jums unikalias graviruotas vardines dovanas.
Mūsų asortimente yra raktų pakabukų, vardinių šaukštelių krikšto vaikams, krikšto tėvams, seneliams. 
Personalizuotos graviruotos dovanos yra ypatingos ir ilgaamžės. Graviruojant vardą ar datą ant dovanos, suteikiamas ypatingas reikšmingumas ir asmeniškumas, todėl tai puiki atsiminimo dovana.
Vaikams valgyti tikrai bus dar smagiau, kai jie turės savo asmeninius stalo įrankius su išgraviruotais vardais ir linksmais paveikslėliais ar jų mėgstamais herojais. Tokios dovanos yra ne tik gražios, bet ir praktiškos, kadangi suteikia galimybę vaikams tapti savarankiškesniais ir maisto valgymą paversti dar smagesniu ir linksmesniu procesu.
Todėl, jei ieškote originalios dovanos vaikui, stalo įrankiai su išgraviruotais vardais tikrai puiki dovana. Tai ne tik pradžiugins mažylius, bet ir bus ilgalaikis prisiminimas, kurį jie išsaugos visą savo gyvenimą.
  • Graviruoti galima kokį norite tekstą, bet kuria pasaulio kalba. 
  • Jeigu pasirinkote prekę, kuri Jums patinka, bet norite kito teksto paspauskite ant paveikslėlio ir laukelyje įrašykite savo vardą - parašykite savo tekstą. Jūsų parašytas tekstas bus išgraviruotas su pasirinktu paveikslėliu. 
  • Jeigu nerandate Jums patinkančio paveikslėlio parašykite mums - padarysime Jums individualų dizainą su norimu paveikslėliu. 
  • Jeigu norite pamatyti maketą prieš gaminimą prašau parašykite tai komentarų skiltyje, kuri atsiras pildant užsakymą.
  • Paspaudus ant kortelės galite pasirinkti prekės spalvą, dydį, modelį, paveikslėlį ir įrašyti savo tekstą.
  • Kainos nurodytos su graviravimu.
Daugiau dovanų vaikams galite rasti čia:

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Juoda odinė apyrankė -50% Laikinai Nėra

Juoda odinė apyrankė

9.99€ 5.00€
Be PVM: 4.14€
Graviruota apyrankė JAM -50% Laikinai Nėra

Graviruota apyrankė JAM

43.00€ 21.50€
Be PVM: 17.77€

Dovana vyrui

43.00€ 21.50€
Be PVM: 17.77€

Apyrankė broliui

30.00€ 15.00€
Be PVM: 12.40€

Dovana tėčiui

30.00€ 15.00€
Be PVM: 12.40€