Apie mus

ŠAUKŠTAI.LT – šiuolaikiška ir patikima įmonė, profesionaliai teikianti lazerinio graviravimo paslaugas. Įmonė naudoja pasaulinius standartus atitinkančias naujausias technologijas, kompiuterizuotus įrengimus ir sertifikuotas medžiagas. Siekdami įgyvendinti visus mūsų klientų lūkesčius, nuolat palaikome su jais ryšį. Prisiimame visišką atsakomybę už mūsų paslaugų kokybę.

Paprastus kasdienius stalo įrankius mes paverčiame į vienetinias ir unikalias personalizuotas dovanas. Tokia dovana yra asmeniška ir ypatinga. Lazerinis graviravimas yra ilgaamžis, todėl dovana Jus džiugins ilgus metus. Pas mus rasite praktiškas dovanas, kurias galima naudoti kasdien! 
Mes turime platų prekių pasirinkimą  - stalo įrankiai, raktų pakabukai, gua sha masažuokliai, apyrankės, odiniai vyriški diržai, sąsagos, pinigų segtukai, pakabukai ant kaklo, tušinukai ir pakabukai augintiniams.

Visi produktai graviruojami, taikant naujausią lazerio technologiją, kuri neleidžia graviruotei nusiplauti ir nusitrinti. Visi stalo įrankiai yra lygūs, tinka naudoti valgymui, juos galima plauti visomis indų plovimo priemonėmis.