Šaukšteliai su TV herojais

Šaukšteliai su TV herojais

Personalizuotos graviruotos dovanos yra ypatingos ir ilgaamžės. Graviruojant vardą ar datą ant dovanos, suteikiamas ypatingas reikšmingumas ir asmeniškumas, todėl tai puiki atsiminimo dovana.

Vaikams valgyti tikrai bus dar smagiau, kai jie turės savo asmeninius šaukštelius su išgraviruotu vardu ir linksmu paveikslėliu ar su mėgstamu herojumi. Tokios dovanos yra ne tik gražios, bet ir praktiškos, kadangi suteikia galimybę vaikams tapti savarankiškesniais ir maisto valgymą paversti dar smagesniu ir linksmesniu procesu.

Todėl, jei ieškote originalios dovanos vaikui, šaukštelis su išgraviruotu vardu - tikrai puiki dovana. Tai ne tik pradžiugins mažąjį, bet ir bus ilgalaikis prisiminimas, kurį jis išsaugos visą savo gyvenimą.

  • Graviruoti galima kokį norite tekstą, bet kuria pasaulio kalba. 
  • Jeigu pasirinkote prekę, kuri Jums patinka, bet norite kito teksto paspauskite ant paveikslėlio ir laukelyje įrašykite savo vardą - parašykite savo tekstą. Jūsų parašytas tekstas bus išgraviruotas su pasirinktu paveikslėliu. 
  • Jeigu nerandate Jums patinkančio paveikslėlio parašykite mums - padarysime Jums individualų dizainą su norimu paveikslėliu. 
  • Jeigu norite pamatyti maketą prieš gaminimą prašau parašykite tai komentarų skiltyje, kuri atsiras pildant užsakymą.
  • Paspaudus ant kortelės galite pasirinkti šaukštelio spalvą, dydį, modelį, paveikslėlį ir įrašyti savo tekstą.
  • Kainos nurodytos su graviravimu.

Daugiau dovanų vaikams galite rasti čia:

Rodyti:
Rūšiuoti pagal: